Гарачая лінія

Графік правядзення «гарачых ліній»

спецыялістамі РУП «Мінскае абласное агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры»

па пытаннях даведачна-кансультацыйнага характару

з 03 па 28 чэрвеня 2019 года

Час правядзення: у працяг працоўнага дня

Ф.І.Аб.

Пасада

Дата і час правядзення

Спецыялізацыя

Тэлефон

Крупенін

Аляксей Алегавіч

Начальнік аддзела тэхнічнай інвентарызацыі

2019/06/03

 

Тэхнічная інвентарызацыя

(8-017)

316-75-41

Юрчук

Андрэй Віктаравіч

Начальнік аддзела рэгістрацыі і кадастра

2019/06/04

 

Дзяржаўная рэгістрацыя

(8-017)

396-28-82

Тараненка

Сяргей Пятровіч

Зам.начальника аддзела землеўпарадкавання і тапографа-геадэзічных работ

2019/06/05

 

Землеўпарадкавання, тапографа-геадэзічныя работ

(8-017)

226-31-71

Макарэвіч

Міхаіл Яўгенавіч

Галоўны спецыяліст па рэгістрацыі нерухомасці

2019/06/06

 

Дзяржаўная рэгістрацыя

(8-017)

396-47-57

Стесин

Юрый Уладзіміравіч

Галоўны спецыяліст па тэхнічнай інвентарызацыі

2019/06/07

 

Тэхнічная інвентарызацыя

(8-017)

396-47-57

Цітавец

Ларыса Аляксандраўна

Начальнік аддзела ацэнкі

2019/05/10

 

Ацэнка нерухомасці

(8-017)

226-27-12

Ільіна

Лізавета Васільеўна

Зам.начальника аддзела рэгістрацыі і кадастра

2019/06/11

Дзяржаўная рэгістрацыя

(8-017)

396-28-82

Довжук

Андрэй Мікалаевіч

Начальнік службы кантролю качастве

12.06.2019

 

Якасць работ і паслуг

(8-017)

396-28-63

Юрчук

Андрэй Віктаравіч

Начальнік аддзела рэгістрацыі і кадастра

2019/05/16

 

Дзяржаўная рэгістрацыя

(8-017)

396-28-82

Сачок

Аляксандр Міхайлавіч

Гл.специалист-начальнік аддзела землеўпарадкавання і тапографа-геадэзічных работ

2019/06/14

 

Землеўпарадкавальныя і тапографа-геадэзічныя працы

(8-017)

226-31-71

Стесин

Юрый Уладзіміравіч

Галоўны спецыяліст па тэхнічнай інвентарызацыі

2019/06/17

 

Тэхнічная інвентарызацыя

(8-017)

396-47-57

Тараненка

Сяргей Пятровіч

Зам.начальника аддзела землеўпарадкавання і тапографа-геадэзічных работ

2019/06/18

 

Землеўпарадкавання

(8-017)

226-31-71

Муравіцкая

Вольга Пятроўна

Зам.начальника аддзела рэгістрацыі і кадастра

2019/06/19

 

Дзяржаўная рэгістрацыя

(8-017)

396-28-82

Крупенін

Аляксей Алегавіч

Начальнік аддзела тэхнічнай інвентарызацыі

2019/06/20

 

Тэхнічная інвентарызацыя

(8-017)

316-75-41

Добыш

Таццяна Міхайлаўна

Зам.начальника аддзела тэхнічнай інвентарызацыі

2019/06/21

 

Тэхнічная інвентарызацыя

(8-017)

316-75-42

Довжук

Андрэй Мікалаевіч

Начальнік службы кантролю качастве

2019/06/24

 

Якасць работ і паслуг

(8-017)

396-28-63

Сачок

Аляксандр Міхайлавіч

Гл.специалист-начальнік аддзела землеўпарадкавання і тапографа-геадэзічных работ

2019/06/25

 

Землеўпарадкавальныя і тапографа-геадэзічныя працы

(8-017)

226-31-71

Цітавец

Ларыса Аляксандраўна

Начальнік аддзела ацэнкі

26.06.2019

 

Ацэнка нерухомасці

(8-017)

226-27-12

Макарэвіч

Міхаіл Яўгенавіч

Галоўны спецыяліст па рэгістрацыі нерухомасці

2019/06/27

 

Дзяржаўная рэгістрацыя

(8-017)

396-47-57

Стесин

Юрый Уладзіміравіч

Галоўны спецыяліст па тэхнічнай інвентарызацыі

2019/06/28

 

Тэхнічная інвентарызацыя

(8-017)

396-47-57

 

Чытаць 590 разоў Апошняя змена 17.06.2019
Ацэніце гэты матэрыял
(0 галасоў)